Apie mane

MANO BIOGRAFIJA

Aš, Raminta Popovienė (mergautinė pavardė – Dūdaitė), gimiau1970 m. gegužės 5 d. Kėdainiuose. Vaikystė prabėgo Zarasuose.1987 m. baigiau dabartinę Zarasų Ąžuolo gimnaziją.1988 m. įstojau į Lietuvos muzikos akademijos Klaipėdos fakultetą ir įgijau muzikos mokytojos – choro dirigentės kvalifikaciją.1994 m. įgijau muzikos edukologijos magistro laipsnį. Darbinę veiklą pradėjau1995 m.: Lietuvos muzikos akademijos Klaipėdos fakultetuose dirbau vyr. metodininke, o Klaipėdos S. Dacho vidurinėje mokykloje – muzikos mokytoja. Nuo1998 m. iki2000 m. dirbau muzikos mokytoja Visagino Č. Sasnausko muzikos mokykloje. Mokytojo duona – nelengva, bet labai įdomi, kupina spalvų. Manau, kad man pavyko suderinti kūrybingumą ir reiklumą, o maloniausias atpildas už įdėtas pastangas būdavo geri santykiai su mokomais vaikais.

Esu ištekėjusi, gyvenu su vyru Egidijumi ir dukra Radvile, kuri yra ne tik Lietuvos sveikatos mokslų universiteto studentė, bet ir mano geriausia draugė. Prieš dvylika metų su šeima atvykau gyventi į Kauno rajoną. Dirbau Kauno rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo ir sporto skyriuje tai, ką geriausiai išmaniau – koordinavau vaikų ir moksleivių užimtumo, neformalaus ugdymo, vasaros poilsio, sveikatingumo programų vykdymą. Šiame darbe taip pat netrūko man artimo kūrybingumo ir entuziazmo.

2007 m. laimėjau atrankos konkursą ir tapau Kauno rajono socialinių paslaugų centro direktore. Subūriau komandą, su kuria kūrėme ir plėtojome socialinių paslaugų infrastruktūrą Kauno rajone Pagrindinė veikla: socialinių paslaugų organizavimas neįgaliesiems, pagyvenusiems vienišiems žmonėms, daugiavaikėms šeimoms ir šeimoms, auginančioms neįgalius vaikus.

2011 m. Kauno rajono savivaldybės tarybos sprendimu buvau paskirta eiti Kauno rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojos pareigas. Mano užduotis – koordinuoti socialinės, sveikatos, švietimo, sporto, kultūros ir jaunimo veiklos sritis Kauno rajone.

Ypač domiuosi socialinėmis, sveikatos apsaugos , jaunimo problemomis, bendrauju ir bendradarbiauju su įvairiomis visuomeninėmis organizacijomis, kurios dirba šeimos stiprinimo, neįgaliųjų ir pagyvenusių žmonių veiklos srityse. Nuo2002 m. iki2010 m. buvau Kauno rajono jaunimo tarybos narė, nuo2000 m. esu Kauno rajono savivaldybės bendruomenės sveikatos tarybos narė, Kauno rajono savivaldybės neįgaliųjų reikalų tarybos narė, A. Makūnienės labdaros ir paramos fondo komiteto narė, savanorė.

Moku rusų ir vokiečių kalbas, mokausi anglų kalbos.

Mano pomėgiai: muzika, kelionės, knygos, rankdarbiai.

DAUGIAU APIE MANE:

 

 

2011 metų lapkričio mėn. straipsnis laikraštyje “Bičiulis”.

Leave a Reply